Skip to the content

Co to jest Platforma POLONICO?

POLONICO to pierwsza legalna platforma streamingowa  OTT (Over The Top) dla Polonii na całym świecie oferująca tematyczne kanały telewizyjne oraz bibliotekę VOD. Dowiedz się więcej o ofercie VOD i TV w zakładkach w Menu Głównym.

Jak mogę oglądać moje ulubione kanały tv na platformie POLONICO?

Musisz otworzyć konto na stronie www.polonico.tv i kupić jeden z naszych miesięcznych planów subskrypcji. Możesz oglądać PLATFORMĘ POLONICO ile chcesz i kiedy chcesz. Nowe programy telewizyjne i filmy co miesiąc na Twoim telefonie, tablecie lub komputerze.

 

Ile to kosztuje?

POLONICO TV działa legalnie - opłaca licencje dla kanałów telewizyjnych i właścicieli praw produkcyjnych.   Już od 25 złotych polskich możesz oglądać PLATFORMĘ POLONICO ile chcesz i kiedy chcesz. Szczegółowe plany subskrypcji dostępne po zalogowaniu.

 

Na ilu urządzeniach mobilnych mogę oglądać POLONICO?

POLONICO możesz oglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych, ale w jednym czasie możesz być zalogowany tylko na jednym z nich. Przełączaj się kiedy tylko chcesz.

Czy zmieniając miejsce pobytu i przejeżdżając do innego kraju lub na inny kontynent mogę oglądać Polonico?

POLONICO JEST GLOBALNĄ PLATFORMĄ STREAMINGOWĄ. TWOJE KONTO UŻYTKOWNIKA DZIAŁA POD KAŻDĄ SZEROKOŚCIĄ GEOGRAFICZNĄ. MOŻESZ ŁĄCZYĆ SIĘ Z POLONICO WSZĘDZIE NA ŚWIECIE, POD JEDNYM WARUNKIEM, ŻE MASZ DOSTĘP DO INTERNETU.

CZY MOGĘ OGLĄDAĆ POLONICO W POLSCE?

OCZYWIŚCIE, ŻE MOŻESZ OGLĄDAĆ POLONICO W POLSCE, A NAWET MOŻESZ ZROBIĆ PREZENT SWOIM NAJBLIŻSZYM W KRAJU, WYKUPUJĄC DLA NICH SUBSKRYPCJĘ POLONICO 

CZY POLONICO NA PEWNO NIE JEST PIRATEM I DZIAŁA LEGALNIE?

POLONICO OTT TO PIERWSZA LEGALNA I GLOBALNA PLATFORMA STREAMINGOWA DLA POLONII ŚWIATOWEJ. DZIAŁAMY LEGALNIE, OPŁACAMY LICENCJE PROGRAMOWE I WSPIERAMY POLSKIE MEDIA POLONIJNE.

CZY POLONICO JEST ORGANIZACJĄ POLITYCZNĄ ?

POLONICO NIE JEST ORGANIZACJĄ POLITYCZNĄ. JESTEŚMY NIEZALEŻNYMI EKSPERTAMI MEDIALNYMI. ŁĄCZY NAS SZACUNEK I MIŁOŚĆ DO POLSKIEGO JĘZYKA I KULTURY.

CENY PODANE SĄ W ZŁOTÓWKACH. JAKI PRZELICZNIK STOSUJE POLONICO W TRANSAKCJACH ?

O KURSIE WYMIANY ZŁOTÓWEK NA KONKRETNE WALUTY PŁATNICZE DECYDUJE ZAWSZE BANK UŻYTKOWNIKA, KTÓRY WYDAŁ KARTĘ PŁATNICZĄ. POLACY MIESZKAJĄ NA CAŁYM ŚWIECIE - OPERUJĄ RÓŻNYM WALUTAMI. PODAJEMY CENY W ZŁOTÓWKACH, ABY UŁATWIĆ WSZYSTKIM ZROZUMIENIE JAKA JEST ZDEFINIOWANA WARTOŚĆ KAŻDEGO PRODUKTU, JAKI OFERUJE PLATFORMA POLONICO.